29 Nisan 2016 Cuma

Me-Made-May'16 #MMMay16


me-made-may'16Takip ettiğim bloglardan biri olan Sunny Sewing 'de   karşılaştım bu etkinlikle. Hiç kaçırmam ya etkinlikleri, hemen atladım baktım neymiş diye. Adres budur:
6 yıldır devam eden bir etkinlikmiş ve benim hoşuma gitti. Katılımcılar kendi hedeflerini belirlemekte özgür. Kendi diktiğimiz parçaları giymek, yarım kalan işleri bitirmek, yeni parçalar dikmek, gibi hedefler belirleniyor. Daha #VintagePledge etkinliği var hedefime ulaşamadığım ama nasılsa sene sonuna kadar vakti var onun diyerek bu etkinliğe de atladım hemen :) Hedefim, haftada 4 gün kendi diktiğim kıyafet[ler]i giymek :) Kış sezonu olsaydı işim kolaydı ama bahar/yaz sezonu için bu hedefi tutturmam kolay olmayacak..
Haftalık olarak blogda yayınlamayı düşünüyorum kendi diktiğim/giydiğim parçaları. İnstagramda günlük yayınlarım herhalde. Hmm, çok mu abarttım acabaa 4 gün diyerek:( Acaba başarabilecek miyim, bi panik oldum şimdi sanki :)))
Sizler de katılmak isterseniz detaylar bu yayında: http://sozowhatdoyouknow.blogspot.com.tr/2016/04/me-made-may-16-sign-up-here.html
Flickr grubu burada: Me-Made-May'16 Flickr group
Pinterest board'u burada: Me-Made-May'16 Pinterest board
İnstagram ve Twitter hashtag'i bu: #MMMay16 

6 yorum:

 1. Geçen sene katılmıştım ben de ikisine de.Bu sene de sen temsil et bizi ben üşeniyorum vallahi :))

  YanıtlayınSil
 2. Sevda ile bende bir üşengeçlik var ne olduysa bize :)) Nazar mı ettiler yoksa bize,gideyim de kendimi bir okutayım :))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Var var, nazar var, o pazen ceketlerden değdi kesinn ;)

   Sil
 3. Aslında benim diktiğim o kadar şey var ama katılmaya üşeniyorum şu an,illa da oralara başvurmak mı lazım ben kendi kendime her gün bir şey giysem olmaz mıı acaba ???

  YanıtlayınSil